Outfit | Elllie Goulding x VanHaren


Twee weken terug mocht ik met VanHaren mee naar Londen voor een exclusief event. Namelijk de launch van Ellie Goulding x VanHaren. Prive optreden van Ellie herself (Hoe gaaf) en een sneak peek van de collectie. Wat trouwens echt een mooie collectie is! Voor iedereen zit er wat bij, sneakers, hakken, loafers noem maar op. Ik ben in ieder geval fan en vandaag laat ik één van mijn favoriete modellen zien.

Op de foto’s draag ik de rosé gouden veterschoen uit de Ellie Goulding star collection. De kleur vind ik echt geweldig! Daarnaast heeft de schoen een sportieve zool waardoor het ook nog eens mega lekker loopt. Ik heb het dit keer gecombineerd met zwart wit en een jeans. Casuel, maar de schoenen maken de outfit af.

Benieuwd wat je van deze look vind, maar ik ben ook benieuwd wat je van de Ellie Goulding Star collectie vind. 

Shop the Look

CoatComegetfashion*, BlouseComegetfashion*, Korset – Mango, Jeans – Tommy Hilfiger, SchoenenVanHaren*, Bag – Valentinohandbags*

Photography by Saar

Reacties

3 reacties op “Outfit | Elllie Goulding x VanHaren”

  1. Karlien - Polished Cats avatar

    coole look, staat je echt super goed en stoer!

    liefs
    Karlien

  2. Dionne avatar

    Ik vind de schoenen echt heel erg gaaf!

  3. Rachel avatar

    Wat een mega toffe schoenen zeg, love it!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge